Sprawdzenie samochodu przed kupnem i przygotowanie do sprzedaży

Sprawdzenie samochodu przed kupnem i przygotowanie do sprzedaży

Co wchodzi w kompleks sprawdzenie auta przed zakupem?

Sprawdzenie samochodu przed kupnem i przygotowanie do spreżedaży w Warszawie

Sprawdzanie stanu powłoki lakierniczej w Warszawie.

Kontrola POWŁOKI samochodu . Dlaczego? Grubość POWŁOKI rzetelnie opowie o tym, czy samochód był lakierowany.

Diagnostyka komputerowa w Warszawie

Diagnostyka komputerowa samochodu. Dlaczego? Diagnostyka komputerowa pozwala sprawdzić poprawności pracy większości układów pojazdu. Ponadto, w pamięci większości współczesnych samochodów jest przechowywana historia usterek.

Sprawdzenie układu napędowego na płynność ruchu, przełączanie skrzyni biegów, (automatycznej, manualnej, robot, wariator).

Dlaczego? Skrzynia biegów to jeden z najważniejszych i najbardziej kosztownych podzespołów samochodu. Jej prawidłowa diagnostyka specjalistą przed zakupem maszyny eliminuje wiele problemów w eksploatacji pojazdu.

Sprawdzenie działania systemów elektrycznych samochodu – szyby, lusterka, foteli, klimat kontrola, itp. Diagnostyka auto przed zakupem: sprawdzanie elektrycznych system. O pracy wielu systemów elektrycznych powie ta sama diagnostyka komputerowa.

Diagnostyka auto przed zakupem: kontrola poziomu płynów

Dlaczego? Sprawdzanie poziomu płynów odzwierciedla, jak dobrze, dbali o samochód.

Test drive.

Dlaczego? Wiele błędów w pracy samochodu występują tylko w czasie jazdy. Nasi specjaliści, którzy testują samochody przed zakupem, mają ogromne doświadczenie w pracy z samochodami różnych marek i są gotowi poświęcić dodatkową uwagę podzespołów i systemów, który wywołał jakieś wątpliwości podczas jazdy testowej.

Dobór samochodu szybko i sprawnie.

Kontrola pracy silnika na słuch – przez – stetoskop – pozwala zidentyfikować usterki w szczegółach poprzez wykrywanie szumów tła. Urządzenie pozwala szybko zrozumieć źródło hałasu I określić jaki naprawę lub regulację należy przeprowadzić.

Profesjonalny przegląd samochodu przed zakupem

Nasz serwis oferuje klientom profesjonalne usługi oględzin samochodu przed zakupem. Cena takich usług jest stosunkowo niewielka. Jednak kompleks dokonanych przez naszych mechaników kontroli daje możliwość, aby upewnić się, że sprzedawca nie kłamię “stan idealny auto”, nie ukrywa fakt WYPADKU, nie próbuje sprzedać droższego samochodu, który już za trzy miesiące będzie wymagał naprawy. Zakup używanego samochodu ma swoje zalety i wady. Zaletą jest jasne – cena. A wady? Cóż, po pierwsze, to czas. Często zakup używanego auto zamienia się w loterii. Można uzyskać pięknego przyjaciela, który będzie służył wiernie przez wiele lat, nie wymaga żadnych inwestycji. A może przez tydzień po zakupie stanąć na długotrwałe i kosztowne naprawy silnika lub skrzyni. Tym bardziej, że budżet często celowo ograniczony.

Diagnostyka auto przed zakupem: dlaczego jest to konieczne?

Dość trudno wyobrazić sobie klienta, który nie zgodzi się na oględziny auta przed zakupem. Ponadto, nowoczesne klienci już nie są gotowi jechać “zapoznać” się z autem na własną rękę. I to prawidłowo! Przeciętny kupujący (nawet jeśli jest on dobrze zorientowany w technice) bez profesjonalnego sprzętu i doświadczenia z maszyn jest mało prawdopodobne, aby dobrze obejrzeć samochód, zobaczyć jego wady.

Bycartuner