Zabiespieczenie lakieru w Warszawie

Zabiespieczenie lakieru w Warszawie

Renowacja i zabespieszenie lakieru w Warszawie

polirovka_avtomobilja_minskKażdy właściciel samochodu, chciałby żeby jego auto zawsze wyglądało jak nowe. Zajmujemy się profesjonalnie renowacją i zabezpieczeniem lakieru w Warszawie. Dzięki zabiegom wykonywanym w naszym studio nie tylko Państwo czują się komfortowo w pięknie prezentującym się pojedzie, ale także znacząco zwiększa się trwałość wielu elementów samochodu oraz podwyższamy jego wartość rynkową.

Niezależnie od tego czy Państwa samochód niedawno opuścił salon, czy ma już lata świetności za sobą zapraszamy do naszego studia, gdzie służymy radą naszych specjalistów proponujących usługi dostosowane do stanu pojazdu i oczywiście oczekiwań Klienta. Stawiamy na jakość wykonywanych usług, dlatego też jesteśmy pewni, że Państwa auto długo zachowa estetyczny wygląd.
Cenimy czas naszych klientów, jednak dla nas nie jest najważniejsze zminimalizowanie czasu wykonania usługi, ale maksymalizacja efektu. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem!

Lakiery na naszych samochodach czas od czasu potrzebują renowacji. Co raz to nowsze technologie i ekologia sprawiają, że bez porządnego zabezpieczenia lakier będzie podatny na zarysowania oraz utlenienia co za tym idzie straci swój blask.

Dlatego aby zachować lakier w fabrycznym stanie przez długie lata trzeba go wypolerować i zabezpieczyć powłokami ochronnymi. Robimy polerowanie samochodów w Warszawie. Mamy bardzo duże doświadczenie w renowacji i zabezpieczeniu lakieru w Warszawie. Renowacja lakieru w Warszawie to złożony proces , który jest kluczowym dla uzyskania świetnego wyglądu auta. Dopiero usunięcie wszelkich defektów lakieru, pozwala uzyskać pełen blask i głębię lakieru. Właściwa renowacja lakieru rozpoczyna się zawsze od oczyszczenia lakieru. Pozwala to przygotować powierzchnię do pracy jakimikolwiek materiałem ściernym. Przed przystąpieniem do korekty analizujemy stan powłoki lakierniczej, jej defektów, jak również dobór właściwych preparatów ściernych. Każdy pojazd przechodzi również proces pomiaru grubości lakieru.
W przypadku powłok ceramicznych dają one gwarancję zabezpieczenia nawet do 5 lat. Mowa oczywiście o powłokach o twardości 9H, dostępnych jedynie u certyfikowanych partnerów. Również oferujemy zabezpieczenie lakieru twardym woskiem w Warszawie i zabezpieczenie lakieru powloką kwarcową w Warszawie.

Zapraszamy do naszego serwisu!

Bycartuner