Usuwanie wgnieceń bez lakierowania PDR

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania PDR

e788502s-960  vmyatina1

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania w Warszawie

Jeśli lubisz i dbasz o swój samochód, to po prostu trzeba wiedzieć o unikalnej technologii naprawy uszkodzonych elementów pojazdu z zachowaniem fabrycznego lakieru.

Parking, złe warunki pogodowe, takie jak grad, silny wiatr wywołujący spadek gałęzi drzew, nieostrożne obchodzenie się z transportowanymi przedmiotami, – wszystko to może spowodować pojawienie się wgnieceń na samochodzie.

Dla bardziej precyzyjnej oceny uszkodzenia, najlepiej przesłać nam zdjęcia.

P.D.R. – jest to technologia usuwania wgnieceń na samochodzie z zachowaniem oryginalnego lakieru, zapewnia maksymalnie delikatny remont nadwozia auta, oszczędza czas i pieniądze. Istota metody polega na tym, że wyrównywanie wgnieceń odbywa się za pomocą specjalnych narzędzi.

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania w Warszawie ma wiele zalet:

Usuwanie wgnieceń w Warszawie pomoże zaoszczędzić twój czas – wyrównywanie wgnieceń trwa średnio 40 minut, ale nie więcej niż 3 – 4 godziny;
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania (technologią P. D. R.) w Warszawie znacznie oszczędza twoje pieniądze. Po usunięciu wgniecenia nie trzeba płacić za pracę malarza, elektryka, a także za lakierniczy materiał, bo lakier przy tym sposobie naprawy nie ulega uszkodzeniu. Orientacyjnie koszt usunięcia wgniecenia proponowanym sposobem wynosi połowę kosztów usuwania wgnieceń zwykłą klasyczną metodą;
Naprawa wgnieceń bez lakierowania w Warszawie, pozwoli zachować lakier w oryginalnym stanie.

Kilka zdań o technologii usuwania wgnieceń w Warszawie (technologia P.D.R.)

Główna zaleta technologii usuwania wgnieceń bez lakierowania w Warszawie (P.D.R.) polega na tym, że wysoko wykwalifikowany pracownik za kilka godzin (a czasem mniej niż 1 godzina) naprawi powierzchnię elementów karoserii samochodu bez użycia prac lakierniczych. W technologii P.D.R. nie ma nic niezwykłego lub tajnego. Za pomocą specjalnego narzędzia pracownik usuwa wgniecenia poprzez technologiczne otwory samochodu. Wyjątkiem mogą być tylko usuwanie wgnieceń dachu samochodu lub wgniecenia od gradu. Aby to naprawić możliwy będzie demontaż szyberdachu, jeśli to pozwala przeniknąć w odpowiedni technologiczny otwór do usuwania wgnieceń. W bardzo rzadkich przypadkach konieczne jest częściowe usunięcie sufitu wnętrza samochodu.

Sam proces usuwania wgnieceń przewiduje wykorzystanie specjalnych narzędzi (prętów) o różnej konfiguracji, za pomocą których odbywa się nacisk na wewnętrzną powierzchnię metalu.

Bycartuner