Polerowanie reflektorów i lamp w Warszawie

Polerowanie reflektorów i lamp w Warszawie

Polerowanie reflektorów i lamp w Warszawie

Bardzo często przez matowe, utlenione, zżółknięte, porysowane klosze reflektorów nie mamy w nocy komfortowej jazdy. Reflektory niszczą się od myjni automatycznych, od agresywnej chemii, utleniają się od promieni UV, uszkadzają je kamyki i piasek lecący z drogi.

Obniżenie jakości światła reflektorów samochodu może stać się przyczyną poważnych problemów. Ograniczenie widoczności w ciemności prowadzi do pogorszenia właściwości jezdnych i zwiększa ryzyko wystąpienia WYPADKU.  Aby to wykluczyć, zaleca się przeprowadzać profesjonalne polerowanie szyb reflektorów samochodu w certyfikowanych centrach serwisowych. Prawidłowo przeprowadzony zabieg pozwoli w pełni przywrócić fabryczne jakości reflektorów.

Wiadomo, ze najlepszym rozwiązaniem jest kupowanie nowych reflektorów, ale jak zawsze przed nami wstaje kwestia kosztów. Czasami cena reflektora może dojść nawet do kilka tysięcy dolarów w zależności od samochodu.

Polerowanie (odnawianie) reflektorów i lamp w Warszawie

Alternatywą jest polerowanie (odnawianie) reflektorów i lamp. Tym się zajmujemy od 2008 roku. Mamy bardzo duże doświadczenie w tym kierunku. Zajmujemy się polerowaniem reflektorów w Warszawie.

Nasza firma oferuje usługi które zwiększają komfort i bezpieczeństwo pojazdów. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie, dla tego realizują polerowanie reflektorów samochodu sprawnie i szybko. Dzięki przeprowadzeniu tej procedury znacznie zwiększa jasność światła, a tym samym poprawia się widoczność. Ponadto, eliminuje wszelkie rysy i zadrapania.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, które pozwala wyeliminować wady urządzeń oświetleniowych.

Polerowanie reflektorów samochodu obejmuje:

  • usuwanie zabrudzeń;
  • szlifowanie do pelnego usuneńcia rys;
  • przywracanie przejrzystości

Zapraszamy na polerowanie reflektorów i lamp w Warszawie do naszego auto detailingu. Z radością zrobimy wszystko żeby byliście zadowoleni nocną jazdą.

Jak często trzeba robić polerowanie reflektorów?

Uważa się, że polerowanie reflektorów wymagane co 50-60 tys. km. Zużycie oświetlenia bezpośrednio określa warunki i okres eksploatacji pojazdu, a także materiał, z którego wykonana jest optyka. Na przykład, polerowanie plastikowych reflektorów musimy wykonywać o wiele częściej (co 30 tys. km).

Reflektory tracą przezroczystość od:

  • oddziaływania szutrową i asfaltową okruchów;
  • ściernego kurzu, który tworzy sieć drobnych rys na powierzchni;
  • osadów odczynników chemicznych i spalin;
  • nieprawidłowej obróbki szkła podczas mycia.

Nawet drobne rysy i niewielkie otarcia mogą zmniejszyć jakość światła. Aby zminimalizować negatywne efekty, wielu kierowców kupują mocniejsze żarówki, w wyniku czego zwiększa się ryzyko przepalenia przewodów przez przeciążenie. Jednak najbardziej racjonalnym rozwiązaniem będzie polerowanie reflektorów samochodu.

Specjaliści z naszego autodetailingu dysponują wieloletnim doświadczeniem i używają tylko najnowszy sprzęt. Wypolerujemy reflektory dowolnych rozmiarów, wykonanych z różnych materiałów. Wykorzystanie specjalnej pasty gwarantuje bezpieczeństwo dla samochodu i brak jakichkolwiek uszkodzeń powłoki.

Bardzo jest ważnym mieć widoczne tylne lampy, aby jadący z tyłu samochód mógł zobaczyć nasze działania.

 Oferujemy polerowanie lamp w Warszawie bardzo jakościowo i w wygodnych cenach.

Bycartuner