Detailingowe czszyszczenie wnętrza w Warszawie

Detailingowe czszyszczenie wnętrza w Warszawie

auto-interior-cleaning17f5c3c2s-96077dbf14b306843f0d070c503f5b77d94_1457359599salon3kozhany-j-salon

DETAILINGOWE CZYSZCZENIE WNĘTRZA W WARSZAWIE, PRANIE TAPICERKI W WARSZAWIE

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości usługi czyszczenia wnętrza, zapraszamy do naszego auto detailingu! Wykwalifikowani specjaliści w krótkim czasie zrobią detailingowe czyszczenie wnętrza w Warszawie, pranie tapicerki w Warszawie z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu.

Obejmuje to dokładne czyszczenie całego wnętrza samochodu. Przy tym dla każdego rodzaju materiału (welur, skóry, plastiku, winylu i gumy) dobierane są specjalne środki czyszczące.

Pięć oznak, że konieczne jest przeprowadzenie czyszczenia wnętrza samochodu

Tapicerka, panele i połączenia między nimi, a także maty są brudne.
Widoczne ślady dymu tytoniowego.
W kabinie czuć trwały zapach.
Na tapicerce są ślady napojów, jedzenia lub plamy od chemii i innych płynów.
Gromada wełny i innych śladów pobytu zwierząt domowych.

Profesjonalne czyszczenie wnętrza samochodu odbywa się w kilka etapów . Na każdym etapie podejmowany jest kompleks działań, mających na celu wykonanie określonego zadania (usuwanie nieprzyjemnych zapachów, zmiękczanie plam).

Wysokiej jakości pralnia chemiczna wnętrza samochodu obejmuje przetwarzanie wszystkich elementów, w tym każdego styku między panelami. Oprócz powrotu tapicerce pierwotnego wyglądu, odbywa się antybakteryjne przetwarzanie. Po takim zabiegu w pojeździe będzie wygodnie nawet osobom cierpiącym z powodu alergii.

Czy można wykonać wysokiej jakości czyszczenie wnętrza samochodu samodzielnie?

Współczesny rynek oferuje szeroki asortyment środków technicznych i różnych płynów, przeznaczonych do usuwania zanieczyszczeń w kabinie pojazdu. Jednak, aby całkowicie pozbyć się plam bez wymaganego doświadczenia nie uda. Właściciel samochodu może samodzielnie usunąć widoczny brud, ale stare rozwody, tytoniowy nalot, sierść zwierząt domowych i nieprzyjemne zapachy nadal pozostaną.

Specjaliści naszego studio wykonają profesjonalne czyszczenie wnętrza samochodu. W cenę usługi wliczony jest pełny zakres prac. Profesjonaliści ocenią wszystkie cechy pojazdu, wiek i stopień zużycia tapicerki, charakter i ilość zanieczyszczeń, a także inne specyficzne czynniki.

Technologia procedury i środki czyszczące dobierane są dla każdego przypadku indywidualnie. Oprócz tego, bierzemy pod uwagę budżet klienta i oferujemy substancji, maksymalnie dostępne cenowo. Powierzając to zadanie specjalistom, Możesz zaoszczędzić swój czas aby uzyskać oczekiwany rezultat. Prace wykonywane są na terenie  serwis studio Real-auto.

IMPREGNACJA DACHU CABRIO W WARSZAWIE

Samochody typu cabrio mają znacznie mniej odporne poszycie dachu, które wyjątkowo łatwo i w szybki sposób ulega zużyciu oraz zabrudzeniu. Dzięki zastosowaniu zabezpieczenia dachu materiałowego w samochodach cabrio zostaje wyeliminowane wsiąkanie wody i innych płynów w głąb tkaniny co powoduje iż zostaje ona na długi czas czysta, odporna na odbarwienia i trwałe zabrudzenia. Zabezpieczenie dachu jest istotnym elementem który znacząco może wydłużyć trwałość materiałowych poszyć.

RENOWACJA DACHU CABRIO W WARSZAWIE

Jeżeli Twój dach jest zniszczony od słońca, nosi ślady po chemii od mycia, jest przebarwiony i zestarzały to wcale nie oznacza że musisz go wymieniać na kosztowne nowe poszycie. Oferujemy renowację dachów materiałowych. Proces renowacji dachu składa się z wielu etapów i przywraca dawny kolor. Po całym procesie renowacji dach jest impregnowany, a tylna szybka poddana odświeżeniu.

Bycartuner